O nás

O nás

První ze spolupracujících společností je rutland & partners, advokátní kancelář založená 15 právníky, kteří dříve působili v advokátní kanceláři rutland ježek, založené v roce 2010 Monikou Rutland, bývalou partnerkou White & Case Prague a několika dalšími právníky z White & Case. Od té doby si rutland & partners vybudovala silné postavení na českém trhu fúzí a akvizic (M&A). V současné době náš právní tým tvoří více než 20 profesionálů.

Zastupujeme mezinárodní investiční společnosti a fondy při akvizicích v České republice, včetně společných podniků. Více než 60% našich klientů jsou zahraniční subjekty z celého světa. Naše zkušenosti nám umožňují dobře interpretovat specifika českého práva našim zahraničním klientům.

Během mnoha let naší praxe jsme dokončili celou řadu různých přeměn právnických osob. Pomáhali jsme například s fúzemi a to jak středním, tak i  největším českým korporacím a také s přeshraničními fúzemi nadnárodních korporací. Svým klientům jsme schopni pomoci proplout celým procesem fúze, počínaje počátečním jednáním mezi spojujícími se subjekty, poté návrhem transformačního projektu a konče úspěšným spojením korporací.

Druhou spolupracující společností je Moore Stephens, jedna z předních poradenských společností působících na českém trhu. S více než 250 zkušenými odborníky a kancelářemi v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Domažlicích a Jindřichově Hradci jsme našim klientům vždy k dispozici. V rámci mezinárodní sítě se řídíme stejnou celosvětovou metodologií a postupy a pravidelně absolvujeme školení s kolegy z jiných zemí, které známe osobně. V rámci naší sítě udržujeme dlouhodobé pracovní a osobní vazby, diskutujeme o jednotlivých řešeních a jejich dopadech. Ať už podnikáte v České republice nebo kdekoli jinde na světě, můžete počítat s důsledností a kvalitou.

Desítky našich daňových poradců, auditorů a dalších odborníků úzce spolupracují a vyměňují si své zkušenosti se stovkami klientů. Tuto odbornost využíváme k individuální spolupráci s různými typy podniků.

Chápeme, že každá transakce je jedinečná. Naše multidisciplinární týmy zkušených odborníků jsou připraveny Vám poradit podrobně, jasně a kdekoli je to potřeba. Máme například zkušenosti s poradenstvím při zakládání holdingové struktury, mezinárodní franšízové ​​expanzi, zpracování finanční a daňové due diligence, akvizic a post-akvizičního poradenství. Tyto akvizice Vám pomůžeme správně financovat, strukturovat jejich různé podíly a dále se účastnit jejich průběhu.

 

Naším heslem je: Rychlá reakce, vysoce kvalitní produkt, konkurenceschopné ceny

 

<